Solomon Islands

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Solomon Islands

Nemovitost k prodeji na Šalamounových ostrovech

Šalamounovy ostrovy jsou národem složeným ze stovek ostrovů v jižním Pacifiku. Mnoho stránek souvisí s druhou světovou válkou. Guadalcanal je provincie a jeden z největších ostrovů souostroví: zde je památník věnovaný americkým vojákům, kteří zahynuli ve válce. Na Guadalcanalu se také nachází hlavní město Honiara.

Pokud se chcete přestěhovat a koupit nemovitost k prodeji na Šalamounových ostrovech, musíte vzít v úvahu, že se skládá z 992 ostrovů, Šalamounovy ostrovy jsou třetím největším souostrovím v jižním Pacifiku. Šalamounovy ostrovy se nacházejí severovýchodně od Austrálie. Hlavní město Honiara se nachází na největším ostrově Guadalcanal s více než 30 000 obyvateli. Dalšími hlavními městy jsou Gizo, Auki a Kirakira. Země je Britské společenství.

 

Není snadné najít nemovitost k prodeji na Šalamounových ostrovech, protože více než 90% ostrovanů jsou melanéské etnické skupiny, ale mezi Isatabem z Guadalcanalu a migranty přicházejícími ze sousedního ostrova vládla intenzivní a hořká rivalita. Boje vypukly v roce 1998, ale v roce 2000 zasáhla Austrálie, aby obnovila zákon a pořádek.

 

Konflikt na Zemi je hlavní příčinou občanských nepokojů. Země je důležitým problémem a nedílnou součástí způsobu života ostrovanů Šalamouna. Ostrované se zdráhají poskytnout půdu pro netradiční ekonomické závazky, což vedlo k pokračujícím sporům o vlastnictví půdy. Jedním z nejdůležitějších rysů kultury Šalamounových ostrovů je, že její lidé mají silnou vazbu na svou zemi.

 

Pokud si chcete koupit nemovitost k prodeji na Šalamounových ostrovech, přibližně 95% půdy na Šalamounových ostrovech vlastní domorodé národy, klany nebo počty řádků. Tyto komunální pozemky lze pronajmout vládě jako agenty. Podmínky pronájmu mohou dosáhnout až 75 let pro soukromé komerční použití. To však nezaručuje snadné získání práva na pronájem. Konflikty na stejném pozemku často vznikají a mohou vést ke sporům, zpomalení obchodního procesu a zvýšení nákladů.

I když existuje mnoho míst, která je třeba zvážit, když se plánujete přestěhovat a hledat nemovitost k prodeji na Šalamounových ostrovech, některé z vrcholů, které je třeba zvážit, by byly Uepi, ostrov Ghizo nebo Honiara. Uepi a Ghizo jsou trochu turistické, ale ne extrémně přeplněné. Haniara není turistická oblast, i když má velmi velkou populaci kolem 57 000 lidí. Jako město s největším počtem obyvatel Šalamounových ostrovů je také malebným městem, kde jsou lidé klidní a mají tendenci se udržovat. Může chvíli trvat, než si zvyknete na klid této oblasti, ale pokud chcete zůstat daleko od tradičního života, s největší pravděpodobností najdete ideální místo k životu a koupi nemovitosti na prodej na Šalamounových ostrovech. Uepi je ideální pro ty, kteří milují potápění, protože má krásnou přírodní lagunu a ostrov Ghizo je velmi krásný ostrov. Je to druhý největší ze Šalamounových ostrovů.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB